top of page

Wolny od elektrosmogu?

W SAMOCHODZIE FALE MÓZGOWE ZMIENIAJĄ SIĘ POD WPŁYWEM ELEKTROSMOGUElektronika samochodowa, Bluetooth i WLAN mają ogromny wpływ na mózg: to wynik pomiarów przeprowadzonych przez Uniwersytet w Moguncji na zlecenie nadawcy telewizyjnego RTL. Niezwykle ciekawa relacja została wyemitowana 28 października 2017 r. Teraz ma zostać poinformowana WHO. IBES podsumowuje zawartość filmu tutaj.

W nowoczesnym samochodzie montowanych jest do 4000 metrów kabla. Podczas jazdy prawie wszystkie kable są pod napięciem. Ponadto istnieje promieniowanie telefonu komórkowego, WLAN i Bluetooth. Naukowcy z Uniwersytetu w Moguncji rozpoczęli wyjątkowy eksperyment w październiku 2017 r. Zbadali, jak dzisiejsza elektronika samochodowa wpływa na ludzkie ciało.
W SAMOCHODZIE FALE MÓZGOWE ZMIENIAJĄ SIĘ POD WPŁYWEM ELEKTROSMOGU Elektronika samochodowa, Bluetooth i WLAN mają ogromny wpływ na mózg: to wynik pomiarów przeprowadzonych przez Uniwersytet w Moguncji na zlecenie nadawcy telewizyjnego RTL. Niezwykle ciekawa relacja została wyemitowana 28 października 2017 r. Teraz ma zostać poinformowana WHO. IBES podsumowuje zawartość filmu tutaj. W nowoczesnym samochodzie montowanych jest do 4000 metrów kabla. Podczas jazdy prawie wszystkie kable są pod napięciem. Ponadto istnieje promieniowanie telefonu komórkowego, WLAN i Bluetooth. Naukowcy z Uniwersytetu w Moguncji rozpoczęli wyjątkowy eksperyment w październiku 2017 r. Zbadali, jak dzisiejsza elektronika samochodowa wpływa na ludzkie ciało. Sondy pomiarowe na głowie Badany, doktor Andreas Scheler, jest wyposażony w sondy pomiarowe na głowie. Wsiada do luksusowego samochodu. Pomiar powinien teraz pokazać, jak zmienia się aktywność mózgu, serca i mięśni w samochodzie. Samochód jest całkowicie wyłączony - aktywność mózgu wykazuje normalne, nijakie wartości. Fale mózgowe zmieniają się natychmiast Gdy tylko osoba testująca włączy silnik, dzieje się co następuje, co każdy może zobaczyć:

  • Widoczna jest zmiana fal mózgowych.

  • Naukowcy już stwierdzają: „Mózg jest bardziej aktywny, niż powinien”.

  • Klimatyzacja jest teraz włączona, a w pomiarze EEG mózgu widoczna jest kolejna zmiana: mózg jest dodatkowo obciążony w okolicy czołowej.


Wpływ na fale mózgowe elektrosmogu
Samochody elektryczne emitują elektrosmog


9 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page