top of page

Twój dom, biuro, gospodarstwo jest atakowany. Chroń je za pomocą CENTROPIX COCOON

Zaktualizowano: 8 wrz 2021


Szkodliwe promieniowanie EMF jest stale obecnym zagrożeniem. Chroń swoje zdrowie, swoją rodzinę i swój dom z CENTROPIX COCOON. W tej chwili ty i członkowie rodziny pod twoim dachem walczycie z niewidzialnym wrogiem. To ciągłe zagrożenie. Emitowany z urządzeń, z których korzystasz na co dzień. Twój telefon komórkowy, komputer, wieże 4G i 5G, a nawet pojazd są za to odpowiedzialne. Praktycznie każde urządzenie elektroniczne, z którego korzystasz, wpływa na Twoje ciało na poziomie komórkowym. Czym więc jest ten niewidzialny wróg? Częstotliwości elektromagnetyczne lub EMF. EMF to promieniowanie elektromagnetyczne. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że ludzkie ciało i zabłąkane lub złe promieniowanie nie mieszają się. A teraz jesteś narażony na więcej niż kiedykolwiek. Promieniowanie EMF prawdopodobnie powoduje długotrwałe problemy zdrowotne, o których nie jesteś świadomy… jeszcze. Oczywiście producenci elektroniki chcieliby, abyś uwierzył, że pola elektromagnetyczne są nieszkodliwe. To nie mogło być dalsze od prawdy! Skąd więc wziął się problem pola elektromagnetycznego i co możesz zrobić, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed jego szkodliwymi skutkami? Szybka ścieżka 5G Żyjemy w erze cyfrowej. Nie da się tego powstrzymać — technologia rozwija się w szaleńczym tempie. Wraz z wprowadzeniem 4G, a teraz 5G, możesz pobrać plik 4 GB w zaledwie 1,5 sekundy. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu pobranie tego samego pliku zajęłoby ponad 5 dni. Ale są poważne konsekwencje dla luksusu szybszego Wi-Fi i lepszego połączenia komórkowego: Twoje ciało jest bombardowane oszałamiającą ilością promieniowania EMF. Według doktora Olle Johansona z Wydziału Neuronauki Instytutu Karolinska w Szwecji, jesteś narażony na 1 000 000 000 000 000 000 (1 kwintillion) razy więcej promieniowania niż 10 lat temu. To milion razy bilion! A wniosek dr Johansona jest tylko jednym z wielu. 30 ekspertów ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) stwierdziło, że promieniowanie EMF jest czynnikiem rakotwórczym klasy 2B. Ci sami eksperci zauważyli, że skutki częstotliwości elektromagnetycznych są bardziej szkodliwe dla dzieci. Ale negatywne skutki zdrowotne promieniowania EMF nie kończą się na możliwości raka. W rzeczywistości prawdopodobnie doświadczasz wielu jego skutków każdego dnia, nawet o tym nie wiedząc… Symptomy Zastanów się, jak się czujesz na co dzień. Może budzisz się oszołomiony i zmęczony po 8 godzinach snu. Być może masz problemy z koncentracją lub jasnym myśleniem. To tylko kilka skutków promieniowania EMF. Chociaż jego efekty mogą również powodować:

 • Problemy ze snem

 • Obniżona zdolność układu odpornościowego

 • Zwiększony poziom stresu

 • Zmniejszony przepływ krwi/wydajność sportowa

 • Zwiększone ryzyko przewlekłych chorób zwyrodnieniowych

 • Szybkie starzenie

I tak dalej. Przy ponad 20 miliardach inteligentnych produktów emitujących smog EMF każdego dnia, jego wpływ na zdrowie będzie tylko znacznie gorszy. EMF wyrządzi wiele szkód, zanim się zorientujesz, ponieważ wpływa na ciebie na poziomie komórkowym. Cud 30 bilionów komórek w twoim ciele polega na tym, że są one w stanie zregenerować się poprzez proces mitozy… W normalnych warunkach. Promieniowanie EMF zakłóca proces regeneracyjny w twoim ciele, prowadząc do wspomnianych przez nas skutków zdrowotnych. Co gorsza — jeśli się nie chronisz, te efekty utrzymują się, prowadząc do znacznie poważniejszych chorób. „Najbardziej przewlekłe choroby zwyrodnieniowe opierają się na niezdolności organizmu do tworzenia nowych, zdrowych komórek. – Dr Jerry Tennant Najważniejsze jest to, że promieniowanie EMF na co dzień zasadniczo zmienia Twoje zdrowie i samopoczucie. Bez zrozumienia pola elektromagnetycznego i bez walki rezygnujesz z najlepszej możliwej jakości życia teraz i do końca życia. Co więc możesz zrobić, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed skutkami smogu EMF przez całe życie? Podnieś poziom obrony domu… Cóż, pierwsza linia obrony przed promieniowaniem EMF zaczyna się w domu. Twój dom powinien być miejscem spokoju — ucieczką od stresu codziennego życia. Problem polega na tym, że promieniowanie EMF nie przestaje wpływać na ciebie, gdy przechodzisz przez drzwi wejściowe. EMF nie mogą zostać powstrzymane przez najsilniejsze ściany lub drzwi — jego fale przechodzą przez nie. Ale nie możesz się pozbyć tych urządzeń. Są niezbędnym narzędziem pracy i życia. Tu właśnie wkracza CENTROPIX COCOON! To pionierska biotechnologia w rewolucji obrony przed polami elektromagnetycznymi. COCOON zapewnia niewidzialną osłonę do 25 m (82 stopy) wokół domu. Wykorzystuje konstruktywne częstotliwości do neutralizacji i niwelowania smogu elektromagnetycznego; dając organizmowi możliwość przywrócenia naturalnego dwurezonansu, którego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania i lepszej równowagi. Oznacza to całodobową ochronę dla Ciebie, Twojej rodziny, zwierząt domowych, a nawet roślin. A dzięki 8 kartom konwertera do wyboru ochrona zdrowia jest tak prosta, jak wybranie karty:

 • Relaks i regeneracja

 • Częstotliwość P

 • I-Częstotliwość

 • Sport i fitness

 • Żywność

 • Zwierzę

 • Konwerter E-Smogu

 • Śpij dobrze

Każda karta wykorzystuje unikalną mieszankę 24-karatowego złota i innych minerałów, aby zapewnić konkretną korzyść. A korzyści płynące z COCOON zadziwiły badaczy i naukowców: „Najbardziej zauważalne jest to, że pomimo posiadania telefonu komórkowego na ciele, dane pomiarowe osób testujących nie uległy pogorszeniu, a wręcz znacznie się poprawiły. To szczególnie zdumiewające”. – Elisabeth Dornbierer, CEO GDV-International, GDV/EPC Ausbildnerin COCOON jest wspierany przez naukę i stworzony z myślą o przyszłości obrony przed polami elektromagnetycznymi. Rzeczywistość jest taka, że ​​promieniowanie EMF i jego niekorzystne skutki dla twojego ciała nie znikną w najbliższym czasie. Dlatego nadal będziemy wprowadzać innowacje, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę. Jednak to od Ciebie zależy, czy zrobisz pierwszy krok w obronie swojego domu, zdrowia i rodziny... Więc daje sobie szansę doświadczyć najlepszej możliwej jakości życia. Ta możliwość zaczyna się we własnym domu, z CENTROPIX COCOON.

UDOSTĘPNIJ TO
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page